O nás

TELEFÓNNE ČÍSLO​

+421 907 806 298

Kto sme

Vychádzame našim klientom v ústrety v požiadavkách na kvalitu, spoľahlivosť dodávok a profesionálny poradenský servis v oblasti lepiacich pások a obalových materiálov.

V súlade s modernými trendmi je firma ABAKE spol. s r.o. zameraná na dôsledné poskytovanie služieb a dodávok súvisiacich so spoľahlivou prevádzkou klientov. Naším cieľom je získať čo najviac stálych zákazníkov za neustáleho zlepšovania sortimentu a kvalizty poskytovaných služieb.

Neustále pracujeme na tom, aby sme si udržali vedúce postavenie v distribúcii a každoročne rastie náš podiel na trhu v oblasti lepiacich pások a obalových materiálov. V tomto obore máme 20-ročné skúsenosti a viac ako 600 spokojných zákazníkov v Slovenskej republike a v zahraničí.

Zameriavame sa na predaj a distribúciu v oblasti obalových materiálov a lepiacich pások

Vďaka kvalitnému a efektívnemu riadeniu boli spoločnosti udelené v roku 2014 certifikáty dôveryhodnosti a solventnosti a j pečať spoľahlivosti vo verejnom obstarávaní.

Čísla hovoria za nás

ABAKE spol. s r.o. je partnerom a zástupcom nadnárodnej spoločnosti SCAPA pre Slovensko

0 +
Spokojných zákazníkov
0
Rokov skúseností
0
Typov pások v ponuke

Naším hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkov. To dosahujeme vďaka individuálnemu prístupu k zákazníkovi a vysokej kvalite výrobkov.